Üsküdar Su Kaçağı Tespiti

Firmamıza iletmiş olduğunuz su tesisat kaçağı’nı verdiğiniz konuma hemen servis elamanlarımızı yönlendiriyoruz. Su sızıntısının nerede olduğu ve dairenin..

Üsküdar Su Kaçağı Tespiti‘nde Güvenilir Tesisat firması olarak müşterilerimize nasıl hizmet verdiğimizi açıklayalım. Web sayfamız üzerinden iletişim kısmından Üsküdar su kaçağı tespiti hakkında firmamızla irtibata geçen müşterimize telefon görüşmesinde sorunun su kaçağı mı yoksa tıkanıklıkla alakalı bir sorunla mı olduğunu anlamamız gerekiyor. Su kaçağının nereden geldiğini kaçıncı katta olduğunu banyonuzda yada mutfaktamı alt katta su sızdırması gerçekleştiğini soruyoruz. Gelen arıza çağrısına göre yapılıcak işlemi kat malikine uygulamanın nasıl yapılıcağı konusunda bilgi vermek ve daha aydınlatıcı olmak zorundayız.

ÜSKÜDAR SU KAÇAĞI TESPİTİ NASIL BULUYORUZ?
Firmamıza iletmiş olduğunuz su tesisat kaçağı’nı verdiğiniz konuma hemen servis elamanlarımızı yönlendiriyoruz. Su sızıntısının nerede olduğu ve dairenin hangi odasında kaldığını ilk aşamada analiz ediyoruz daha sonrasında kombinin saguk ve sıcak su bağlantı hatlarını körtapa ile kapatıyoruz sebibi vereceğimiz su basıncının kombinizin ejenjörü ne zarar vermemesi için bu uygulama yapılır. Üsküdar su kaçağı tespiti için gelinen daireye ilk aşamada basınç pompası bağlanır ve ortalama 6 ila 8 bar basınç uygulanır. Sonrasında agustik dinleme cihazıyla su kaçağı olan bölge dinlenmeye başlanır. Bu cihaz yardımıyla su tesisat’ınızda olan su sızdırması bulunup noktasal tespiti yapılır.

Peki Tespit işleminden Sonra Onarım nasıl Gerçekleşir?
Tespiti yapılan bölgeyi sukaçağını çözümleye bilmemiz için sızıntının bulunduğu alan kırılmaya başlanır tamir işlemine hazıtlanır. Pprc tesisatı Kaynak makinası, yardımıyla su kaçıran kısım kesilip yeni su tesisatı onarımı gerçekleşir. Ancak daire sahibi kırılmamasını talep ederse bu sefer yapılıcak işlem su sızdırmazlık kimyasalı tesisatın içine gönderilir ve su kaçağının olduğu kısım bu yöntemle giderilir amacımız müşteri memnuniyetini en üst düzeye çekmek ve güvenilir bir firma portifi kazanmak. Güvenilir Tesisat firması olarak sadece Üsküdar su kaçağı tespiti İstanbul’un Her bölgesine servisimiz mevcuttur dalında mesleki yeterlilik belgeli personelimizle son teknoloji cihazlarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz. tek yapmanız gereken hemen Firmamızla iletişime geçmek ve servis talebinde bulunmanız yeterli olucakdır tarafınıza en kısa zamanda servis personeli yönlendirilicektir.

İstanbul’un her bölgesine uzman personelimizle son teknoloji cihazlarımızla hizmet vermekteyiz Bizimle Hemen İletişime Geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz su kaçağı,su kaçağı tespiti,su kaçağı bulma,su tesisatı,cihazla su kaçağı tespiti,noktasal su kaçağı tespiti,su tesisatı kaçağı,su tesisatcısı,üsküdar su kaçağı bulma bakım onarım hizmeti sunuyoruz.